Anima Psikoloji Danışmanlık Merkezi

Anima Hakkımızda

Merhabalar ANİMA PSİKOLOJİ MERKEZİ Psikolog Eser ÖLÇER tarafından kurulmuştur. 2009 yılından bu yana Adana'nın Seyhan İlçesi'nde hizmet vermektedir. Merkezimizde çocuklara, Gençlere, yetişkin bireylere yönelik eğitim ve hizmetler yanında kurumlara yönelik eğitim ve hizmetler de verilmektedir.

ANİMA PSİKOLOJİ MERKEZİ bireysel psikoterapi, danışmanlık ve eğitim koçluğu hizmetlerinin yanında dikkat eksikliğini giderme, odaklanma stratejileri, hafıza teknikleri, unutkanlığı yenme, bütünsel kavrama teknikleri, hızlı okuma teknikleri gibi kişisel gelişime dönük hizmet ve eğitimler de vermektedir. Bunların yanında çocuk davranış problemleri, ergenlik problemleri, sınav kaygısı, öğrenme güçlüğü, akademik başarısızlıklar, disleksi gibi özgül öğrenme bozuklukları, kekemelik, konuşma problemleri gibi birçok alanda da hizmet ve eğitimler vermektedir.

ANİMA PSİKOLOJİ personeli, tamamıyla uzman psikologlardan oluşmaktadır. Bu yönüyle farklılık oluşturan ANİMA PSİKOLOJİ kısa süre içerisinde Adana'da saygın bir yer edinmiştir.

ANİMA PSİKOLOJİ olarak eğitim ve hizmetlerimizde öncelikli olarak insanı önemsiyoruz. ANİMA PSİKOLOJİ olarak birincil hedefimiz insanı tanımaktır. Bu anlamda yoğun çaba harcıyor ve dünyadaki en değerli şey olan zaman konusunda asla cimri davranmıyoruz. Kişiyi tam olarak tanımadan asla bir çalışma yapmıyoruz. Örnek vermek gerekirse DİKKAT EKSİKLİĞİ şikayeti ile gelen bir bireye minimum 8 saat harcıyor; kişiyi gerçek manada tanıdıktan sonra hizmet veriyoruz. ANİMA PSİKOLOJİ olarak bunu birincil şiar ediniyoruz. ANİMA PSİKOLOJİ bilimselliği, gizliliği, işbirliğini, tarafsızlığı, sürece odaklanmayı ve hepsinden önemlisi bilgiyi hayata yansıtmayı ilke olarak önemsemektedir. ANİMA PSİKOLOJİ olarak hayata yansıtılmamış bilginin bilgi olmadığına inanıyor; hizmet ve eğitim verdiğimiz bireylere de bu ilkeyi benimsetmeye çalışıyoruz.

Ve ANİMA PSİKOLOJİ olarak diyoruz ki; HAYAT, ZANNETTİĞİMİZ GİBİ OLMAYABİLİR. GELİN BİRLİKTE FARKLI YOLLAR KEŞFEDELİM VE YAŞAMIMIZA FARKLI BİR BAKIŞ AÇISI KAZANDIRALIM! ANİMA PSİKOLOJİ OLARAK BİZLER, BUNUN İÇİN VARIZ. SAĞLIK, HUZUR VE ESENLİK DİLEKLERİMİZLE…